پشتیبانی
  


37657115 051

09155021917
 
ساعت کاری 9  الی  21

 


            خبرهای سایت
                          
  آرشیو خبرها         شماره حساب ها
                          
 
     
حساب ملت :         1728020891    
   
کارت ملت :            6104337946821368

                           به نام  علی سروری


     
   تهران وب هاست


درباره تهران وب هاست

شرکت نوین پردازش اطلاعات الوند  به شماره ثبت 6478 از سال 1380با نام تجاری تهران وب هاست با جذب نیروهای متخصص ،فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت در تهران آغاز نمود .

مهمترین برنامه شرکت از ابتدا ارائه سیستم مدیریت محتوا (cms) تمام فارسی با امنیت بسیار بالا بود که بعد از 6  سال  تلاش بی وقفه موفق به ارائه اولین ماژول تمام فارسی (نسخه 1 )بود که این ماژول با قاطعیت اولین سیستم مدیریت محتوای تمام ایرانی با امنیت بسیار بالا بود ، با نصب این سیستم بر روی بسیاری از سایت های طراحی شده توسط این مجموعه  طی سالیان گذشته و رفع بسیاری از کمبود های این سیستم ،مفتخریم اعلام نمائیم که امروز بعد از ارائه 5 نسخه دیگر از اولین سیستم مدیریت سایت ایرانی با تکمیل تمامی امکانات نسخه شماره 6 سیستم مدیریت سایت تهران وب هاست به بازار عرضه گردید. این سیستم به هیچ عنوان الگو برداری از هیچ برنامه ای نبوده و از تمامی cms های خارجی مانند جومیلا ، مامبو ، جومفا ، ورد پرس و  پی اچ پی نیوک  قدرتمند تر بوده و از نظر امنیتی نیز از asp و aspx بالاتر بوده و به دلیل اینکه بصورت متن باز عرضه نگردیده است از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

ارائه سیستم مدیریت محتوای سایت ، دارا بودن 2 سرور اختصاصی در آمریکا و آلمان ، ثبت آنلاین دامنه و دارا بودن تیم گرافیست حرفه ای موجب گردیده است تا بتوانیم با قیمت های بسیار رقابتی با قدرت بسیار بالا در بین معدود شرکت های طراحی سایت دارای سیستم مدیریت محتوا شناخته گردیم.

طراحی حرفه ای ، تحویل بسیار سریع ، امنیت بالا ، کاربری بسیار ساده ، قیمت های بسیار مناسب و مدیریت ساده و کارامد حاصل چندین سال فعالیت مداوم ماست.

وب سایت تهران وب هاست


          


Copyright © 2014-2015 iranbesthost.com All Right Reserved